My Service

Bilişim altyapısı gerektiği gibi yönetilmeyen İşletmelerin, günümüzdeki, esaslı problemi, sonuçların düzenli ve doğru raporlanamamasıdır.

Doğru rapor üretilmediğinde, yöneticiler doğru kararlar almakta zorlanırlar. Bu zorluğun aşılması için ya yeni bir altyapı hazırlığına gidilir yada by-pass yapılıp nokta atışlı raporlar hazırlanır.

İşte bu aşama da ben devreye girebilirim. Bilişim alt yapınızı, PC-Sistem-Network-NCR-Barkod-PDKS-ERP-MRP-MPS-MIS-CRM-E-ticaret ve bu değişenlerin tümünün entegrasyonu sürecine Proje Koordinatörü olarak, bazı aşamlarında da Proje Uzmanı olarak katkı da bulunabilirim.

İhtiyacın aciliyetine, bütçesine, mevcut metodolojisine, teknik olarak en uygun yöntemi seçebilmesi için Proje Sorumlusu’na farklı seçenekler sunabilirim.

Proje için uygun Proje Uzmanlarının seçimi aşamasında Zaman-Kalite Yönetimi kriterlerine ve validasyon ve kalifikasyon kurallarına uygun çalışabilecek takımın kurulmasına yardımcı olabilirim.

E-Devlet Uygulaması ve …. Kanununa istinaden işletmeler tarafından hazırlanması gereken altyapı dizaynlarını uzaktan erişim yöntemleri ile sisteminize entegre edebilirim.

LOGO-NETSİS-ETA-MİKRO vb. Ticari Yazılımlar üzerinde E-Arşiv , E-Fatura ve E-defter dizaynlarınızı tasarlayabilirim.

Rapor Üretici , T-SQL , Navigator Fonksiyonları, Standart Raporlar, ExcelVBA gibi araçları kullanarak hızlı-güvenilir değer katan raporlar tasarlayabilirim.

UPS, Jenaratör, Güç Kaynağı , Topraklama Hattı, Kompanzasyon gibi Elektrik Hattı ile alakalı verileri ölçebilir ve yorumlayabilirim.

CAT5-CAT7-Fiber Optik network ağlarının döşenmesi konusunda arabulucu olabilirim.

SanalPOS tahsilat sistemleri kurulması ve Logo ile entegrasyonunu gerçekleştirebilirim.

LOGO GO, Tiger3, Bordro Plus, Mali Müşavir ve START uygulamalarını yükleyebilir ve eğitimini verebilirim.